Gü**** Na******

Balçova / İzmir | Şirket Numarası: 5313
HİZMET VERDİĞİ ALANLAR: Daire, İşyeriParça Eşya

10 Taşıma ve Müşteri Değerlendirmesi

 • Ambalajlama Hizmeti

  4.60
  Puan
 • Firma ile İletişim

  4.80
  Puan
 • Zamanlama

  4.75
  Puan
 • Firma Çalışanları

  4.70
  Puan
 • Fiyatlandırma Dengesi

  4.70
  Puan

Gü**** Na******

İzmir'de Evden eve nakliyat sektörü; çağımızın ihtiyacına yönelik kendi kendine oluşmuş ve taşınma ihtiyacını karşılamaya yönelik analiz eder üretmiştir. Çok eskiden beri var olan taşınma ihtiyacını meslek edinilmiş bireyler tarafıdan prof tek biçimde gerçekleştiren evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, itinalı ve en az sizin gösterdiğiniz itinayla toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği tek taşınma şeklidir. Gerek işinizden ötürü, gerekse özel sebeplerinizden ötürü bulunduğunuz konumu değiştirmek zorunda olduguğunuz amaçlı geçmişten günümüze süreçlerin ortasında olan evden eve nakliyat firmaları size sundukları hizmetle bu sıkıntılı sürecin sıfır riskle yepyeni yaşamınızla yerleştirilmesi ile ilgili deneyim sahibidir. Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz tarafından eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın hali, mevkii, ulaşılabilirliği, sert ve yepyeni taşınılacak mekanın hali, mevkii, ulaşılabilirliği ve yer aldığı sert benzeri özellikler göz önüne alınarak oluşturulacak rapor sonucu olarak ekonomik ve çözüm odaklı yapılmış var olan mukavele ile taşınma işlemlerinizin önce adımı atılır.

Gü**** Na****** Müşteri Yorumları

Altan Ö.
Ellerine sağlık
4.80
Puan
Funda H.
Taşımamızı yapan Firma ile taşımaya gelen araçlar başka isimdeydi kutulamayı çok iyi yaptılar, güler yüzlü, terbiyeli gençlerdi.. ancak taşınacağımızı eve geldiğimizde vitrin camı kırıldı, biz söylemedik onlarda görmemiş gibi davrandılar.. ama anlaşma dışı bir eşya taşımalarını istediğinizde ek para aldılar.. para almakta haklılardı ama camı da kendileri ödemeliyiz demeliler yine de çok memnun kaldık küçük aksaklıklar her taşıma olsa da firma taşımamızı iyi şekilde gerçekleştirdi
5.00
Puan
GÜLLÜ S.
Deprem sonrası taşıma işlemimizi çok hızlı yaptılar ekstradan indirim sağladılar tüm ekibe sonsuz teşekkür ederim
5.00
Puan
Enis U.
Malzemeye zarar geldiğinden dolayı 100tl gibi cuzi birfiyat kirdim.tasimayi yapanlar cok dikkatli degil ve dekontaji yapilan yatak odasi dolabini tekrar demonte edemeyeceklerini cunku cok zarar gormus bir dolap oldugunu soylemelerine ragmen, yildiz tornavida ile 1 saatte kendim monte ettim.
4.50
Puan

Yorumların tümünü görüntülemek için tıklayın