Ha*** Ta*************

Sultanbeyli / İstanbul | Şirket Numarası: 5338
HİZMET VERDİĞİ ALANLAR: Daire, İşyeriParça Eşya

2 Taşıma ve Müşteri Değerlendirmesi

 • Ambalajlama Hizmeti

  5.00
  Puan
 • Firma ile İletişim

  5.00
  Puan
 • Zamanlama

  5.00
  Puan
 • Firma Çalışanları

  5.00
  Puan
 • Fiyatlandırma Dengesi

  5.00
  Puan

Ha*** Ta*************

1991 yılında İstanbul Bostancı’da kurulan firmamız, kısa süre içerisinde hizmet ağını genişletmiştir. 20 yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe hizmet sunar, bu süre içinde müşterilerinden tam not almayı başarmıştır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermeyen kuruluşumuz sizlerden aldığı destekle evden eve nakliyat sektöründe lider ve öncü bir firma haline gelmiştir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile her türlü taşımacılık işinde uzmanlaşmış olan firmamız; Bugün geniş araç filosu, modern ekipmanları ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin her yerine dilediğiniz an sizi taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Evden Eve Taşımacılık sektöründe, Şehiriçi Evden Eve Nakliyat, Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı ve Eşya Depolama konusunda güvenli ve itinalı hizmet veren firmamız, 24 saat açık telefonlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Ha*** Ta************* Müşteri Yorumları

Elif S.
11.01.2021 tarihinde taşımamızı yapan firma ev eşyalarımızın şehirler arası nakliyesi gerçekleştirildi. Eve geldikleri ilk andan eşyaları taşıyıp işlemi tamamladıkları son ana kadar çok ilgililerdi. Her türlü problemi çözdüler, ihtiyaç duyduğumuz tüm konularda yardımcı oldular. Aldığımız hizmetin profesyonelliğinden çok memnun kaldık. Taşınmamıza 3 gün kala anlaşıp, sorunsuz bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmiş olmalarından dolayı çok memnunuz. Üstelik fiyatlandırma dengesini de gözeten bir firma olmaları nadir bulunan önemli bir özellik. Kesinlikle tavsiye edeceğimiz ve ihtiyaç duyduğumuzda tekrar çalışmak isteyeceğimiz bir firma ve bünyesindeki insanlar da güler yüzlü, işine hakim ve dikkatli insanlar. Osman Bey, Dinçer Bey, Mehmet Bey ve ekipten ismini bilmediğimiz herkese çok teşekkür ederiz.
5.00
Puan
Berk O.
Öncelikle osman beye çok teşekkür ederim tam zamanla ile düzgün bir taşıma gerçekleştirdiler her hangi bir problem yaşamadık ekstra isteklerimizi işleri olmamasına ragmen yaptılar
5.00
Puan

Yorumların tümünü görüntülemek için tıklayın