Basın Kitimize Göz At

Taşın logoları, geçmiş basın haberleri ve daha fazlasını aşağıdaki basın kitimizde bulabilirsin. Soruların için [email protected]’den bize ulaşabilirsin.


MEDYA İLETİŞİMİ VE GÖRSELLER


 

TASIN MARKASI VE LOGOSUNA YÖNELİK KULLANIM ŞARTLARI

Yazılı olarak anlaşma imzalamış olan kişi ve kurumlar, Taşın markası ve logosunu kullanabilir.

Bu kılavuz, Taşın markası ve logosuna yönelik kullanımları açıklamak amacıyla hazırlanmıştır.

Öncelikle kullanım ilkelerine uymanızı rica ederiz. Belirtilen ilkelere uyulmaması durumunda üyeliğinizin askıya alınması, ürün alım ve satımınızın sınırlanması gibi yaptırımlarla karşı karşıya kalacağınızı belirtmek isteriz.

 

Marka ve Logo Kullanımı İlkelerimiz

İzin Verilenler

Web sitenizde, listelemenizde veya reklamlarınızda Taşın'de hizmet sağladığınıza ilişkin açıklamalara yer verebilirsiniz. Örneğin; "Taşın'da Veriyorum.", "Bu Hizmeti sadece, Taşın'da bulabilirsiniz."

Taşın'in tanıtım bannerlarını sitenizde kullanabilirsiniz.

Sınırlamalar

Taşın markası ve logosunun kullanımına izin verildiği durumlarda, Taşın markasının her zaman "Tasin.com.tr" olarak kullanılması gerekmektedir.

Yasaklı Durumlar

Taşın web sitesini, başka bir sitenin içine yerleştirmek yasaktır.

 

Taşın Alan Adı

“tasin.com.tr” kelimesinin alan adı olarak kullanım hakkı sadece Arass Net Bilgi Teknolojileri Pazarlama ve Tic. A.Ş ‘ne aittir. "Taşın" ve Taşın'a benzer kelimeler kullanılarak web sitesi ismi / alan adı başvurusu yapılması ve / veya alan adının kaydettirilmesi yasaktır. Bu işlemleri gerçekleştirenler hakkında gerekli yasal müracaatlar yapılacaktır.

www.tasin.com.tr sitesinde, Taşın ve Taşın benzeri nitelikteki isimlerin alan adı olarak satışlarına ilişkin listelemelere Taşın tarafından son verilecektir.