Hizmet Alanlar İçin

 

Taşın Nedir?

Taşın bir  güvenli yeni nesil bir taşınma platformu olup, kullanıcılara ücretsiz olarak taşınma ilanı oluşturmaya imkan sağlayan ve güvenli bir şekilde taşınma imkanı sağlayan güvenli ve yeni nesil bir platformdur. Taşın sayesinde dakikalar içinde onlarca firmadan fiyat teklifi almaya başlarsınız, bu sayede dilediğiniz firmayı seçme imkanı sunmaktadır.

 

Rezervasyon Nasıl Oluşturulur?

Size gönderilen herhangi bir teklifi onayladıktan sonra Firma iletişim bilgileri sistem tarafından açılmaktadır, bu sayede de Hizmet veren firma ile iletişim bilgileriniz paylaşılmaktadır. Bu süreçte Müşteri temsilcilerimiz hizmet veren firmayı da bilgilendirmektedir, ve anlaştığınız tarih aralığında rezervasyon kaydınız açılarak taşıma işleminiz gerçekleşmektedir.

 

Doğru fiyat teklifi için ne yapmalıyım?

Eşyalarınızın tüm bilgilerini eksiksiz girmeniz halinde ve varsa resimlerini yüklemeniz halinde en doğru fiyat teklifi sonucu elde edersiniz, bu yüzden doğru eşya bilgisi detayını yazmakta yarar vardır.

 

İleri tarihe rezervasyon oluşturabilir miyim?

İstediğiniz tarih aralıklarında rezervasyon oluşturabilirsiniz.

 

Taşın hangi şehirlerde hizmet vermektedir?

Taşın Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermek ile birlikte Uluslararası gönderileriniz içinde hizmet vermektedir.

 

Firma isimlerini Neden Göremiyoruz?

Hizmet veren firma profillerini görmeniz için ilanlarınıza sunulan tekliflerden herhangi birini onayladığınızda, onaylanan firmanın tüm iletişim bilgilerini görmeniz sağlanacaktır.

 

Fiyat Teklifi Sunan Firmalara Güvenebilir miyiz?

Fiyat teklifi sunan firmalar ön onayımızda geçmek ile birlikte minimum 3 yıldır vergi mükellefi olan firmalardır, bunun ile birlikte tüm taşınma süreciniz TAŞIN tarafından kontrol edilmekte ve takip edilmektedir.

 

Ödeme Nasıl Sağlanır?

www.tasin.com.tr sitemiz üzerinden ister kredi kartı ile ister nakit ödeme seçeneğini seçerek rezervasyonunuzu oluşturabilir, taşıma sonrası kredi kartınızdan ödemenizi otomatik olarak yapabilir veya Taşın nakliye ekibine ödemenizi nakit olarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Kredi kartı ile ödeme yapmak güvenli midir?

Kredi kartı ile ödeme işlemleri iyzico pazar yeri platformu üzerinden güvenilir olarak yapılabilmektedir. Ayrıca, SSL Sertifikası ile kredi kartı bilgileriniz koruma altına alınmaktadır. Taşın Bu sayede güvenli bir ödeme yapma imkanı sağlamaktadır.

 

Fatura ne zaman kesilir?

Taşın sistemi üzerin den  Kredi kartı ile yapılan kaparo bedeli tarafınıza fatura edilir ve belirlediğiniz email adresine gönderilir. Taşıma işleminden sonra kalan bedel için Taşın nakliye ekibi tarafından faturanız kesilerek teslim edilir.

 

Taşın ödemesi ne zaman alınmaktadır?

Taşın ekibi taşımanızı gerçekleştirdikten sonra taşıma ücretiniz alınmaktadır. Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde, taşıma yapıldıktan sonra ücret tahsil edilmektedir. Nakit ödemeler ise, taşıma sonrası Taşın nakliye ekibine yapılmaktadır.