Taşın Review Awards Sertifikası


2021 Tasin.com.tr Taşın Review Awards (Değerlendirme Ödülleri) ile tanışın


Taşın Review Awards’un amacı ve misyonu

Tasin.com.tr Review Awards, taşınma işlemlerinde veya deneyimlerinden sonra bıraktıkları değerlendirme puanlarının da gösterdiği üzere olağanüstü performans ve hizmet sergileyen ortakların başarısını ödüllendiren yıllık takdir programıdır.

 

Ödül, Aralık 2020’de “2021 Taşın Review Awards” adı altında ilk kez dağıtılacak.

 

 

Ödüle uygun olan ortaklar

Taşın Review Awards’un 2021 yılındaki kazananlarından olmak için, tesislerin 1 Şubat 2020 tarihinden itibaren aşağıdaki kriterleri karşılamış olması gerekiyor: - 4 ila 5 arasında bir değerlendirme puanı (bu puanın nasıl hesaplandığını öğrenmek için aşağıya göz atabilirsiniz) 

-Tasin.com.tr Müşrerileri tarafından bırakılmış en az beş işlem değerlendirmesi ile hesaplanmış bir değerlendirme puanı olması gerekmektedir.

 

 

Puan nasıl hesaplanıyor?

2021 yılı ödüllerinin üzerinde yazacak değerlendirme puanı, 1 Ocak  2020-30 Aralık 2020 tarihleri arasında Tasin.com.tr web sitesinde ve uygulamasında yayımlanan tüm taşıma değerlendirmelerinin ortalama puanına dayanmaktadır.

 

Bu tarih aralığına ilişkin verileri 30 Aralık 2020 tarihinde çekme işlemine başlayacağız. Dolayısıyla 30 Aralık 2020 tarihinde Tasin.com.tr web sitesinden veya uygulamasından puanınızı kontrol ederseniz, 2021 Taşın Review Award’unuzun üzerinde 30 Aralık 2020 tarihine kadar olan puanlamayı göreceksiniz.

 

OCAK 2020’de sizleri yeni bir Taşın değerlendirme sistemi ile tanıştırdık. Taşın Review Awards’un puan hesaplamasına hem eski sistemde hem de yeni sistemde gönderilen değerlendirmeler dahil edildi.

 

Taşın Review Award paketini ve Sertifikalarınızı almak için gönderim tarihimiz

Kazanan olarak seçilirseniz, Taşın Review Award paketinizi Şubat 2021’de alacağınızı tahmin ediyoruz. Paketin içinde bir mektup, sertifika ve cam çıkartması olacak.

 

Not: Birden fazla Taşın Review Award paketi ve sertifikayı talep etmek mümkün değildir.

 

Taşın Review Award’umun üzerinde yazacak Firma adını veya gönderileceği adresi değiştirebilir miyim?

30 Aralık 2020 tarihinde ortalama değerlendirme puanlarını hesapladığımız ve kazananları belirlediğimiz için bu tarihten itibaren ödülde firma adı ve adres değişikliği yapılamaz.